KONTAKT

SLOT POMORZE 2018

Koordynator Festiwalu – Kryspin Pluta /  kryspin@slotpomorze.pl

Rzecznik Festiwalu – Agnieszka Olzacka / media@slotpomorze.pl

Organizacja – Isia Mościpan organizacja@slotpomorze.pl

Fundraising – Iwona Chojnacka / fundraising@slotpomorze.pl

Program – Agnieszka Olzacka / program@slotpomorze.pl

Promocja – Marta Kozera / promocja@slotpomorze.pl

Grafika – Justyna Radziej

Produkcja i instalacja – Tomasz Mościpan / produkcja@slotpomorze.pl

Wolontariat – Malwina Truszczyńska / wolontariat@slotpomorze.pl

 

Organizator:

Fundacja Inicjatyw Twórczych „Fordewind”
KRS 0000444708 Jesteśmy OPP
NIP 9581662077
Regon 221807266
mbank 42 1140 2004 0000 3002 7707 9137

Reklamy