KONTAKT

SLOT POMORZE 2019

Koordynator Festiwalu – Kryspin Pluta /  kryspin@slotpomorze.pl

Organizacja – Iwona Chojnacka, Isia Mościpan / organizacja@slotpomorze.pl

Program – Anita Podgórska, Joanna Pytel / program@slotpomorze.pl

Promocja – Katarzyna Michałowska  / promocja@slotpomorze.pl

Wolontariat – Kuba Skinderowicz / wolontariat@slotpomorze.pl

Produkcja i instalacja – Tomasz Mościpan / produkcja@slotpomorze.pl

Grafika – Olga Fedirko

Organizator:

Fundacja Inicjatyw Twórczych „Fordewind”
KRS 0000444708 Jesteśmy OPP
NIP 9581662077
Regon 221807266
mbank 42 1140 2004 0000 3002 7707 9137

Reklamy